נומרולוגיה והתאמה זוגית

 

לכל מזל בגלגל המזלות יש אופי ייחודי. בבואנו לבחון זוגיות מיטיבה, כזו שתתאים לשני בני הזוג, תקדם אותם, תעשה אותם מאושרים ומצליחים, זוגיות שתחזיק זמן רב ותאפשר לכל אחד משני בני הזוג להתפתח בחיים שלהם כפי שהם אמורים להתפתח בדרכם, עלינו לדייק ולהעמיק בניתוח המזל ובדיקת נומרולוגיה התאמה זוגית.

הבדיקה תכלול את תאריכי הלידה של שני בני הזוג, ואף את שעות הלידה של כל אחד. נומרולוגיה התאמה זוגית תייצר מפה נומרולוגית מפורטת ומעמיקה אשר תיתן תמונה רחבה ביותר על האדם ועל הקשר בין השניים.

במידה ונקיים את הבחינה הזו מהשלב הראשון של הקשר, נוכל באמצעות המפה הנומרולוגית לקבל תובנות ומידע שבזכותן, כבר מההתחלה נתחיל את הקשר בצורה טובה ומתאימה וזה ישפיע על כל ההתפתחות בהמשך.

בדור שלנו יש כל כך הרבה אפשרויות, התלבטויות ושאלות. נומרולוגיה להתאמה זוגית יכולה לתת את ההכוונה הנדרשת על מנת להיות ממוקדים ולא ללכת לאיבוד בין כל האפשרויות.

כשיש כבר קשר זוגי הנומרולוגיה מאפשרת פתרון דילמות, קשיים ומשברים. נותנת תשובה לגבי התאמת האדם אלינו וכך מאפשרת לקבל החלטה לגבי ההתמודדות עם הדברים ופתרון הבעיות.

כל נושא שנרצה לבחון ניתן באמצעות הנומרולוגיה

האם לגור יחד, האם זה הזמן להתחתן או זה האדם הנכון עבורי, האם הקשר טוב עבורנו ועוד החלטות ובחירות משמעותיות במהלך זוגיות עם אדם אחר.

בעזרת נומרולוגיה ניתן למצוא התאמה זוגית ואהבה מתאימה, נוכל להשתמש בתאריך לידה או שם למציאת התאמה זוגית לפי הנומרולוגיה.

משאת נפשו של כל אחד למצוא את הקשר הנכון עבורו, קשר יציב, אמיץ, איכותי וטוב. אהבה סוחפת וכנה שתתן לו אושר בחייו ומשמעות. זה לא מובן מאליו להשיג קשר זוגי חיובי וטוב, ממש החצי שמשלים זה את זה וקשר עם תקשורת טובה והדדית. נומרולוגיה ואהבה זוגית מאפשר למצוא את הקשר הנכון עבורנו ואת סוד הקשר שאם נעצים ונעבוד עליו נוכל להנות עוד יותר מהקשר ולקבל את מתנותיו.

המצאות בקשר לא מתאים יכול לגרור עוגמת נפגש גדולה. רגשות שליליים יופיעו, ריבים, אנרגיה לא טובה, קושי ותחושה לא יציבה ונינוחה בחיינו. אף אחד לא רוצה את זה ונומרולוגיה והתאמה זוגית באה למנוע מצבים כאלו מאיתנו למען חיים מאוזנים, הרמוניים ומאושרים יותר.

שילוב מספרי הגורל של שני בני אדם חיוני להבנת החיבור הזוגי הפוטנציאלי, זיהוי האם יש פה התאמה חזקה או אפילו אי התאמה והאם יש דברים שאם נשים לב אליהם נוכל לעזור לקשר לפרוח להתעצם. מספר גורל הוא סיכום כל הספרות המופיעות בתאריך לידתו של בן האדם (מחשבים לכל אחד מבני הזוג בנפרד) ומצמצמים לתוצאה חד ספרתית.

לאחר שיש לנו את מספר הגורל של כל אחד, נחבר ונצמצם לתוצאה חד ספרתית ונגיע למספר גורל הזיווג.

לכל מספר יש משמעות נרחבת והמידע הזה יכול לשנות גורלות בחיי בני אדם.

 

 

שתפו אותנו:
0Shares

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן